הכירו את נורית שכטר מלמד,

מומחית יעדים אקזוטיים

בכל טיול אני מקפידה לשלב חוויה של תרבות מקומית, אוכל מקומי וכמובן- קניות מקומיות. מכורה לשיטוט ברחובות של ערים גדולות, צבעוניות ומרתקות, ואוהבת להרגיש אותן דרך הרגליים. כך שבטח תופתעו לגלות שמכל מסעותיי בעולם, החוויה הזכורה לי ביותר היא דווקא הביקור במפלי האיגואסו בברזיל. מה אני למדה מכך?  תמיד להשאיר מקום להפתעות. את הנוסעים שאני מלווה אני תמיד מעודדת לחוות את היעד אליו הם נוסעים ככל יכולתם, כי חיים רק פעם אחת.

תמיד לוקחת איתי: מצלמה, מוזיקה טובה ומגזינים לטיסה.

צוות המומחים של ספיריט
 • טלי יטיב
  מנכ"לית ובעלים
  בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בהפקת טיולים ופיתוח יעדים אקזוטיים. לשעבר מנכ"לית חברת הטיולים דיסקברי, ואחת מ-10 נשות השנה של מגזין נטע לשנת 2006.
 • עמית ארז
  סמנכ״ל תפעול
  סמנכ"ל תפעול בחברה מיום הקמתה בשנת 2006. עוסק זה 24 שנים בטיולים פרטיים ובטיולי תמריץ לקבוצות ברחבי העולם. שותף פעיל משנת 2007 לבניית והטמעת יעד הבית שלנו, איי סיישל.
 • ריקי טל
  מומחית ליעדים אקזוטיים
  עוסקת בתחום התיירות כ- 20 שנה בתפקידים שונים, מתמחה בליווי לקוחות עסקיים, טיולים מאורגנים, טיסות ונופש.
 • עדי ברכה
  מנהלת תחום טיולי תמריץ
  מאחוריה 12 שנות ניסיון בתחום התיירות, עם עבר בענף המלונאות ובטיולי שטח. עם התמקדות בטיולי תמריץ, שם היא מביאה את המומחיות, הניסיון והכישורים שרכשה לביטוי מקסימלי.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.