הכירו את רוני הורוביץ

מנהל פיתוח יעדים ומדריך

מניסיוני, הדרך הטובה ביותר להכיר מקומות חדשים היא דרך הבטן- לחוות את הקולינריה המקומית, מדוכני הרחוב הכי פשוטים ועד מסעדות השף. דרך נוספת היא דרך הרגליים- פשוט לחרוש ברגל את העיר, את הטבע ואת מה שביניהם. חשוב לי למצות כל יעד אליו אני מגיע, ולחוות את האטרקציות היחודיות שלו (בפטגוניה לא ויתרתי על שיט לקרחון פריטו מורנו המשיל מעצמו גושים ענקיים של קרח- חוויה שלא אשכח לעולם), אך במסע אמיתי, כך אני מאמין, כדאי גם לתת לדרך להוביל אותך- בין אם למוזיאון מיוחד או לשיט לילי בין ביצות שורצות תנינים באמזונס (סיפור אמיתי).

תמיד לוקח איתי: ספר טוב על היעד, מצלמה וכסף מקומי קטן.

צוות המומחים של ספיריט
 • עמית ארז
  סמנכ״ל תפעול
  סמנכ"ל תפעול בחברה מיום הקמתה בשנת 2006. עוסק זה 24 שנים בטיולים פרטיים ובטיולי תמריץ לקבוצות ברחבי העולם. שותף פעיל משנת 2007 לבניית והטמעת יעד הבית שלנו, איי סיישל.
 • טלי יטיב
  מנכ"לית ובעלים
  בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בהפקת טיולים ופיתוח יעדים אקזוטיים. לשעבר מנכ"לית חברת הטיולים דיסקברי, ואחת מ-10 נשות השנה של מגזין נטע לשנת 2006.
 • נורית שכטר מלמד
  מומחית יעדים אקזוטיים
  חיה את תחום התיירות כבר 25 שנה. עוסקת בניהול האופרציה ליעדים שונים, בין אם מדובר בקבוצות או ביחידים. ב- 11 השנים האחרונות מתמקדת בעיקר בחופשות ביעדים אקזוטיים.
 • ארז ברקן
  מומחה לתפירת טיולי יוקרה
  18 שנה בענף התיירות, עם התמקדות ביעדים טרופיים. בעבר ניהל המחלקה הטרופית בחברת ימבטבע ובחברת נויה תיירות.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.