זנזיבר אי התבלינים

מאת: ספיריט הפקות עולם
הצעת מסלול: חופשה טרופית בשילוב ימי טיול. מספר ימי הטיול: 6.

זנזיבר אי חלומי בלב האוקיאנוס המשלב ניחוחות של פעם עם חופים בתוליים על מי טורקיז צלולים עם כפרים אותנטיים ואנשים חביבים ומסבירי פנים. חוויה בלתי נשכחת לכל אדם מערבי שרוצה בהתנסות יוצאת דופן המשלבת את אפריקה הפראית עם שרידיה של אירופה הקולוניאלית. הרשו לנו להזמין אתכם בברכה הסווהילית "קריבו". ברוכים הבאים אל גן העדן הטרופי, זנזיבר.

יום 1 – ת"א – זנזיבר

נחיתה בזנזיבר, פגישה עם נציגינו המקומי והעברה למלון. אחה"צ חופשי למנוחה. ארוחת ערב במלון.

יום 2 – סטון טאון – העיר העתיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל העיר העתיקה זנזיבר סטון טאון. בין הסמטאות העקלקלות שטופות הלבן, דלתות העץ המלא המגולפות ביד, הארכיטקטורה המזרחית והשווקים ההומים ממשיכים חיי האי באיטיות עצלה לזרום קדימה. נעבור במוזיאון המציין את ההיסטוריה הכאובה של זנזיבר הקשורה בעבדות.

נכנס אל כנסיית העבדים ואל התאים באים הוחזקו עבדים לקראת מכירתם. נשמע את סיפורם המרתק של מי שלקח חלק בביטול הסחר הזה ונמשיך ברחובות העיר. סיור הנינוח בין הארמונות, הכנסיות המבצר והשווקים ההומים יאפשרו לנו לספוג את האווירה המיוחדת האופיינית לעיר האבן. בשעות הצהרים המאוחרות נשוב למלון.
אחה"צ חופשי. ארוחת ערב במלון

יום 3 – כפרי הצפון – סיור תבלינים

את שעות הבקר נבלה במלון, לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור באי התבלינים. האי זנזיבר ידוע מזה מאות בשנים בכינוי אי התבלינים. הסיור ביערות התבלינים הריחניים ומטעי פירות הטרופיים המכסים את מרכז האי הינו חוויה אקזוטית של צבעים, ריחות טעמים וניחוחות. כורכום, מוסקט, קינמון וציפורן נמכרים במחירים זעומים בצד מגוון תבלינים, שמנים רפואיים, פירות ועשבי מרפא היוצרים מרקם צבעים וריחות מהמם על דוכני הרוכלים. נמשיך ונטייל לכפרי הצפון, שם נזכה להצצה לחיי התושבים המקומיים, סיור בכפרי הדייגים שם נצפה בשיטות הדייג המסורתיות ונצפה בבוני הסירות בשיטות עתיקות ובנשים אפריקאיות המגדלות אצות במי הים במרחבי הגאות והשפל של החוף המזרחי. בתום הסיור נחזור למלוננו . ארוחת ערב במלון.

יום 4 – יום שייט וים

עם בקר נסיעה למפרץ פומבה שם נעלה על סיפון הדאו- סירת השייט המסורתית. נשוט לעבר גדת החול בתקווה לפגוש בדולפינים המקפצים סביב . על גדת החול פרושות סככות מצלות, המעוניינים יוכלו לשנורקלינג מהנה ומודרך. (ציוד שנורקלינג מסופק במקום) .נמשיך בשיט קצר לארוחת הצהריים, ברביקיו בסגנון מזנון חופשי אחה"צ חזרה למלון, ארוחת ערב במלון.

ימים 5,6 – חופשי במלון

ימי נופש במלון.

יום 7 – זנזיבר – ת"א

העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית. בתאריכים מסויימים, בשל חגים בינלאומיים ומקומיים, כנסים שונים וארועים אחרים יהיו תוספות למחיר והמחיר יעודכן בהתאם לתאריכי הנסיעה.
המחיר כולל: לינה בבתי מלון לפי בחירה, כל ההסעות והסיורים בטיול מאורגן קבוצתי מקומי, הדרכה באנגלית
כל הכניסות לאתרים הכלולים בסיורים, כלכלה מלאה במלון
מחיר אינו כולל : טיסות בינלאומיות (ניתן לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר), ארוחות נוספות, מסי נמל, טיפים (לנותני השירותים המקומיים), הוצאות אשיות, שתייה בארוחות, ביטוחים כלשהם.

נשים בזנזיבר

טיולים נוספים לנוסע העצמאי של ספיריט הפקות עולם:

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.