חבל הבסקים

מאת: ספיריט הפקות עולם
הצעת מסלול: סאן סבסטיאן וסביבותיה על גבול צרפת היא פנינה תיירותית הנסתרת מעיני התייר הממוצע, יופייה המרהיב משכר גם את הקשים שבמבקרים.

יום  1 – ת"א סאן סבסטיאן

הגעה  לסאן סבסטיאן , חבל הבאסקים   עם ההגעה העברה לבית המלון והתארגנות בחדרים .

סאן סבסטיאן וסביבותיה על גבול צרפת היא פנינה תיירותית הנסתרת מעיני התייר הממוצע, יופייה המרהיב משכר גם את הקשים שבמבקרים.

עם ההגעה יציאה  לביקור ראשון בעיירת דייגים מקסימה  "הונדוארבייה" שנמצאת על הדרך הצליינית המפורסמת לסנטיאגו דה קומפוסטלה.

ברחובה הראשי הציורי פזורים בארים ופאבים ומסעדות ביתיות ייחודיות ובהם נבצע את הטעימה הראשונה של אחד המטבחים המשובחים בספרד אם לא הטוב שבהם "מטבח באסקי"

נאכל ארוחת ערב במלון .

לינה PARADORE

יום 2 – סאן סבסטיאן – המרוץ לפינצ'וס – סדנה ומשחק JAI ALAI

נסיעה בדרך המתפתלת לעבר גבול צרפת שם ניכנס לאחת הערים המבוקשות והעשירות בעולם BIARITZ  מקום הנופש של עשירי צרפת. לאורך החוף הבאסקי נמשיך דרך החוף המדהימה שצוקי הרים ירוקים נושקים לחוף המפורץ נעלה לתצפית דהימה על העיר ממרומי הר "איגלדו" ונמשיך לסייר בסאן סבסטיאן נטייל בסמטאות הציוריות בכיכרות ובנמל העתיק , בשוק  BRECHA בזיליקת  SANTA MARIA DEL CORO עוד.

TEAM BUILDING

לינה PARADORE

יום 3 – סאן סבסטיאן – בילבאו

**דרך מספר 1 של ספרד !

נמשיך בדרכנו דרומה בדרך החוף המפותלת תוך שאנו מחולפים על פני עיירות קטנות וקסומות נחלוף  על "זאראוז" המקסימה עיר הקייט של מלך ספרד ומוסדות הקולינריה המפורסמים של ארץ הבאסקים.

נמשיך דרך החוף המדהימה שצוקי הרים ירוקים נושקים לחוף המפורץ באזור ייצור יין הבתולין המפורסם  צ'וקולי.

בדרכנו נסעד ארוחת צהריים במסעדה כפרית ייחודית המתמחה ביין התפוחים הייחודי לבאסקים  משם נמשיך לאורך החופים לעיר "גרניקה" שהתפרסמה בזכות תמונתו של פיקאסו בשם זה.

את המשך דרכנו נעשה בינות להרים בכפרים מדהימים כאשר אנחנו מזגזגים בכבישי פתלתלים וחלק בכבישים מהירים.

את הלילה נעשה בעיר הגדולה "בילבאו" בירת הבאסקים המסחרית והתוססת.

את ארוחת הערב נסעד במלון המודרני והייחודי שבו נשהה  במסעדת השף…

יום 4 – בילבאו – מוזיאון גוגנהיים

את היום נקדיש לתרבות ובה נבקר באחד המבנים המפורסמים בעולם כולו ובו תצוגות מתחלפות של אומנות מודרנית .

את שעות אחה"צ נקדיש לנסיעה מחוץ לעיר הגדולה לעבר סנטיליאנה דל מאר(1.5 שעות)  עיירת ימי ביניים מופלאה ובה נעשה טעימות יין בבודגה מקומית. נבקר במערות ההיסטוריות שם נמצאו שרידי  המוכיחים את קיומו של האדם הראשון באירופה …עם ציורי קיר מדהימים המתעדים את סביבתו של האדם. 14000 אלף שנה לאחור!!

לינה – בילבאו

יום 5 – בילבאו –תל אביב

ארוחת בוקר ולאחריה העברה לשדה התעופה.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.