טיולי תמריץ והפקות עולם

"ספיריט הפקות עולם" מתמחה בהפקת טיולי תמריץ ייחודים בעולם, בנופים עוצרי נשימה, גילויים ומפגשים מרתקים, מסעות ואתגרים, חוויות קולינריות. תוכלו להנות מאירוח בכפרים אותנטיים, רפטינג סוער בנהרות שוצפים, ספארי באפריקה בשמורות חלומיות, ספא בעומקי הגו'נגל, פריסות שטח וארוחות גורמה במקומות חלומיים, קטיף תה עם מקומיות בסרילנקה, לגלגל סיגרים בקובה, לרחף באומגות בין צמרות העצים בגו'נגלים של קוסטה ריקה, לרקוד סלסה עם המקומיים בקולומביה.

אם זה דייג ביפן או טאי-צ'י בטיוואן, שייט בשוברת קרח, גלישת-חול בדרום אפריקה, מזחלות כלבים בשלג ולינה במלון מקרח - אלו הן מעט מהחוויות בטיולים אשר נתפרות במקצועיות ובאהבה, במיוחד עבור כל לקוח ולקוח והופכים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. העובדים והלקוחות שלכם יעריכו את ההשקעה, המקוריות, האתגר וההפתעות.

בין לקוחותינו ניתן למצוא את אמדוקס, שופרסל, שטראוס, סלקום, סמסונג, LG, לוריאל ועוד.

ידע וניסיון רב שנים בהפקת טיולי תמריץ (אינסנטיב) וטיולים בהתאמה אישית, למגוון גדול של חברות וקבוצת מרוצות, בשילוב המדריכים הטובים ביותר, מובילים אותנו בכל יום להשראה לטיול הבא. צפו בגלריית התמונות המרהיבה של טיולי התמריץ שהפקנו. פשוט התקשרו 073-3215622  לפגישה אישית עם הנהלת 'ספיריט הפקות עולם'.