טיולי תאילנד שלנו הם הצלחה מוכחת בכל אחד ואחד מהטיולים שערכנו במהלך השנים הרבות הללו.

רוני הורביץמאת: רוני הורביץ, מדריך ומנהל פיתוח יעדים בחברת "ספיריט הפקות עולם"

 

תאילנד מורכבת כמובן מחופים לבנים, מים תכולים - ויחד עם זה מעיר משגעת ומאוד תוססת כמו בנגקוק.

 

השילוב של אי ובנגקוק הוא מתכון להצלחה מובטחת בכל קונסטלציה של טיולי אינסנטיב שאנחנו עורכים לצעירים וגם לבוגרים יותר.

 

טיולים שכאלו נערכו בחודשים שעברו עם קבוצות גדולות של חברה סלולרית מאוד מפורסמת, והוכתרו כהצלחה גדולה, בעיקר בשל העובדה ששילבנו כרגיל בתוך הטיולים הללו לא רק את העובדה שצריך לרבוץ על החוף אלא את אחד ממסלולי האומגות היפים ביותר בכל תאילנד כולה, ואולי גם באיזור אסיה. מדובר על 24 תחנות של סלאלומים מרהיבים מעל צמרות עצים ביער-גשם מופלא, שנמצא בסמיכות לאחת הערים הגדולות בדרום תאילנד, שבה מן הסתם מתרכזת התיירות. הקבוצה הגדולה עשתה את זה, למרות הפחדים, עם חיוך רחב על הפנים והרגשה של השלמה. 

יחד עם זה, ערכנו שיט לאי תאילנדי שמימיו צלולים, כולל שנורקלינג, סירת בננה, פרה-סיילינג ועוד דברים שעמדו לרשות הקבוצה. על החוף אנחנו חוגגים עם בקבוקי וודקה ובירה אחרי שסיימנו את הפעילות. ארוחת צהריים דשנה, שמש קופחת ושיזוף תאילנדי, כולל עיסוי רגליים שעמד לרשות כל המשתתפים בטיול הזה.

החברה שלנו מפתחת כל הזמן רעיונות חדשים לטיולי תמריץ. לכן אנחנו גם דואגים לבילויי-ערב יוקרתיים בשולחנות עם שתיה עשירה לכל דורש. אנו בוחרים אך ורק את המועדונים הנחשבים ביותר של בנגקוק, פטאיה, פוקט וקוסמוי. מדי ערב אנו בוחרים מועדון אקסלוסיבי אחר, שהקבוצה תוכל להנות ממנו. יחד עם זה אנו מעשירים את חיי הקבוצה גם באספקט הקולינרי, שבו אנו בוחרים לגוון בין המטבחים השונים. כמובן שהמטבח התאילנדי לא תמיד עובד עם החיך הישראלי, אך אנו בוחרים לגוון ולשלב בין מטבח תאילנדי, איטלקי, כלל-אירופי וישראלי. הקבוצה נהנית ממגוון רחב של ארוחות, כולן כמעט בסגנון של אכול ככל יכולתך, וחלקן בהגשה מעוצבת להפליא.

כל המרכיבים הללו הן מנת חלקנו בטיולי תאילנד האחרונים. הקבוצות שלנו חזרו משם עם חיוך ענק על הפנים, וזו ההוכחה הניצחת לכך שתאילנד תמיד כובשת את ליבם של הישראלים, גם אלו שכבר חשבו שראו הכל. 

חופי תאילנד

תאילנד - התמריץ האולטימטיבי

שמורת טבע בתאילנד

חזרנו מתאילנד. בתקופה הקרובה נפתח טיולי תמריץ חדשים למשחקי כדורגל וספורט עולמי, כולל אליפויות אירופה, ברצלונה ומדריד, קונצרטים באירופה ושאר העולם. בין ההופעות: קולדפליי, רד הוט צ'ילי פפרז ועוד. טיולי התמריץ שלנו יתאימו לא רק לחובבי התיירות והנופים, אלא גם לחובבי הספורט והבידור שמביניכם.

 

עוד על טיולי "אינסנטיב" (תמריץ) שהפקנו:

 

רוצים לתמרץ ולתגמל את העובדים שלכם? לפרגן ללקוחות או לשותפים עסקיים? התקשרו 073-3215622

ונפיק לכם את טיול "אינסנטיב" שיישאר אתכם כזיכרון מושלם לכל החיים.