סאן סבסטיאן וסביבותיה על גבול צרפת היא פנינה תיירותית הנסתרת מעיני התייר הממוצע, יופייה המרהיב משכר גם את הקשים שבמבקרים.

יום  1 - ת"א סאן סבסטיאן

הגעה  לסאן סבסטיאן , חבל הבאסקים   עם ההגעה העברה לבית המלון והתארגנות בחדרים .

סאן סבסטיאן וסביבותיה על גבול צרפת היא פנינה תיירותית הנסתרת מעיני התייר הממוצע, יופייה המרהיב משכר גם את הקשים שבמבקרים.

עם ההגעה יציאה  לביקור ראשון בעיירת דייגים מקסימה  "הונדוארבייה" שנמצאת על הדרך הצליינית המפורסמת לסנטיאגו דה קומפוסטלה.

ברחובה הראשי הציורי פזורים בארים ופאבים ומסעדות ביתיות ייחודיות ובהם נבצע את הטעימה הראשונה של אחד המטבחים המשובחים בספרד אם לא הטוב שבהם "מטבח באסקי"

נאכל ארוחת ערב במלון .

לינה PARADORE 

יום 2 - סאן סבסטיאן - המרוץ לפינצ'וס - סדנה ומשחק JAI ALAI 

נסיעה בדרך המתפתלת לעבר גבול צרפת שם ניכנס לאחת הערים המבוקשות והעשירות בעולם BIARITZ  מקום הנופש של עשירי צרפת. לאורך החוף הבאסקי נמשיך דרך החוף המדהימה שצוקי הרים ירוקים נושקים לחוף המפורץ נעלה לתצפית דהימה על העיר ממרומי הר "איגלדו" ונמשיך לסייר בסאן סבסטיאן נטייל בסמטאות הציוריות בכיכרות ובנמל העתיק , בשוק  BRECHA בזיליקת  SANTA MARIA DEL CORO עוד.

TEAM BUILDING 

לינה PARADORE  

יום 3 - סאן סבסטיאן - בילבאו 

**דרך מספר 1 של ספרד !

נמשיך בדרכנו דרומה בדרך החוף המפותלת תוך שאנו מחולפים על פני עיירות קטנות וקסומות נחלוף  על "זאראוז" המקסימה עיר הקייט של מלך ספרד ומוסדות הקולינריה המפורסמים של ארץ הבאסקים.

נמשיך דרך החוף המדהימה שצוקי הרים ירוקים נושקים לחוף המפורץ באזור ייצור יין הבתולין המפורסם  צ'וקולי.

בדרכנו נסעד ארוחת צהריים במסעדה כפרית ייחודית המתמחה ביין התפוחים הייחודי לבאסקים  משם נמשיך לאורך החופים לעיר "גרניקה" שהתפרסמה בזכות תמונתו של פיקאסו בשם זה.

את המשך דרכנו נעשה בינות להרים בכפרים מדהימים כאשר אנחנו מזגזגים בכבישי פתלתלים וחלק בכבישים מהירים.

את הלילה נעשה בעיר הגדולה "בילבאו" בירת הבאסקים המסחרית והתוססת.

את ארוחת הערב נסעד במלון המודרני והייחודי שבו נשהה  במסעדת השף...

יום 4 - בילבאו - מוזיאון גוגנהיים

את היום נקדיש לתרבות ובה נבקר באחד המבנים המפורסמים בעולם כולו ובו תצוגות מתחלפות של אומנות מודרנית .

את שעות אחה"צ נקדיש לנסיעה מחוץ לעיר הגדולה לעבר סנטיליאנה דל מאר(1.5 שעות)  עיירת ימי ביניים מופלאה ובה נעשה טעימות יין בבודגה מקומית. נבקר במערות ההיסטוריות שם נמצאו שרידי  המוכיחים את קיומו של האדם הראשון באירופה ...עם ציורי קיר מדהימים המתעדים את סביבתו של האדם. 14000 אלף שנה לאחור!!

לינה - בילבאו 

יום 5 - בילבאו –תל אביב

ארוחת בוקר ולאחריה העברה לשדה התעופה