פרטי טיסות לזנזיבר

מידע כללי וטיסות לזנזיבר

מזג אוויר בזנזיבר

מזג האוויר בזנזיבר הינו טרופי. הטמפרטורות יחסית קבועות מה שמאפשר חופשה אקזוטית חלומית לאורך כל השנה. כמו בכל אי טרופי, תמיד יכול להיות גשם אבל הוא לא יפריע לטבילה במי הטורקיז המרהיבים. מזג האוויר נע בין 24-30 מעלות וגם טמפרטורת המים כיפית במיוחד ונעה בין 25-29 מעלות.
אפשרי בהחלט לטוס לזנזיבר בכמות ימות השנה אבל התקופות המומלצות הן בין יוני לאוקטובר, כאשר גם ינואר ופברואר יכולה להיות טובה. אלו התקופות עם סיכויי גשם נמוכים יותר.

טמפרטורות
24-30 מעלות
טמפ׳ המים
25-29 מעלות

טיסות לזנזיבר

טיסה לזנזיבר

לאורך כל השנה אנו משווקים חופשות אקזוטיות הכוללות טיסות לזנזיבר, מלון והעברות. יש טיסה ישירה לזנזיבר בחגים, המומחים שלנו יתאימו עבורכם חבילות נופש לפי התאריכים הנוחים לכם ביותר, התקציב והדרישות שלכם. יש טיסות לזנזיבר הכוללות עצירת ביניים ואורך הטיסות משתנה לפי חברת התעופה כשהטיסות יהיו 6 שעות טיסה ומעלה. אנחנו לצידכם מרגע ההזמנה ועד הרגע שהגעתם הביתה. נציג שלנו ישמח לסייע לכם בכל דבר שתצטרכו גם במהלך החופשה.

דרכון ואשרות

תוקף הדרכון ביום הנסיעה

יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות, מיום הכניסה למדינה האחרונה במסלול הטיול. יש לוודא כי בדרכון ישנו לפחות עמוד אחד ריק (המיועד לאשרות כניסה), נקי מכל חותמת ומדבקה, לכל מדינה בה מבקרים על פי מסלול הטיול.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.