כתבות על טיולי תמריץ

"ספיריט הפקות עולם" מתמחה בהפקת טיולי תמריץ ייחודים בעולם, בנופים עוצרי נשימה, גילויים ומפגשים מרתקים, מסעות ואתגרים, חוויות קולינריות. תוכלו להנות מאירוח בכפרים אותנטיים, רפטינג סוער בנהרות שוצפים, ספארי באפריקה בשמורות חלומיות, ספא בעומקי הגו'נגל, פריסות שטח וארוחות גורמה במקומות חלומיים, קטיף תה עם מקומיות בסרילנקה, לגלגל סיגרים בקובה, לרחף באומגות בין צמרות העצים בגו'נגלים של קוסטה ריקה, לרקוד סלסה עם המקומיים בקולומביה.

כל טיול תמריץ נתפר בהתאם לחלומות, לדרישות ולצרכים שלכם. טיולי התמריץ של ספיריט יעשו את ההבדל עבור הארגון שלכם.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.