כתבות על דובאי

כל מה שרציתם לדעת על נווה המדבר היפה בעולם

כתבות על דובאי

לא הרבה מכירים את דובאי מאחר ורק לאחרונה היא נפתחה עבור הקהל הישראלי אך המומחים של ספיריט כבר צברו ניסיון ומומחיות ביעד ואנו שמחים לחלוק אותה איתכם במגוון מאמרים בנושאים שונים: מזג האוויר בדובאי, האטרקציות המומלצות, החופים היפים ביותר, מידע כללי, טיולים, סיורים ועוד. לדובאי יש כל כך הרבה מה להציע אך חשוב להתאים אותה עבורכם כדי שהחופשה שלכם תעלה על כל הציפיות. לאחר שביקרו מספר פעמים ביעד, המומחים שלנו ריכזו עבורכם את כל ההמלצות והדברים שחשוב לדעת על דובאי.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.