סוכות בקריביים

מאת: ספיריט הפקות עולם
חופשת סוכות היא הזמן האידיאלי לטוס לחו"ל. חופשת סוכות מתחילה ברוב המקרים באמצע אוקטובר. כך ניתן להנות מחופשה של שבעה לילות, או יותר, בלי להפסיד ימי לימודים ועבודה.

מזג האוויר ברפובליקה הדומיניקנית מעולה בתקופה זו. בניגוד למקומות אחרים בעולם, שבהם אוקטובר הוא חודש של סערות טרופיות – חופשה קריביית באיזור פונטה קאנה, סנטו דומינגו או לה רומאנה הוא יציב ונוח. הסיכוי לטפטוף קל בשעות הלילה הוא נמוך יחסית.

הטמפרטורות באיזור פונטה קאנה, אחד המקומות היפים ביותר בקריביים, נעות בין שיא של 30 מעלות צלזיוס בשעות הצהריים, ועד 23 מעלות בלבד בלילה. טווח המעלות הצר מבטיח בילוי נוח וקל לכל התיירים הישראלים, המחבבים את האקלים הטרופי. לא צריך לארוז הרבה בגדים, ואין הפתעות בלתי נעימות.

במהלך אוקטובר, תקבלו בקריביים כ-10 שעות יומיות של שמש נעימה. גם הים נעים וחמים, בטמפרטורה של 29 מעלות במהלך חודש זה. המים הנעימים מבטיחים שתיהנו מכל סוגי הספורט הימי שתוכלו להעלות על הדעת – צלילה, שחיה, גלישה ועוד. אלו המעדיפים לטוס לקריביים דווקא בתקופת האביב והקיץ (אפריל-יוני), יגלו שבעונה זו הקריביים עמוסים יותר בתיירים.

לכאורה, דווקא סוף אוגוסט ותחילת ספטמבר היא התקופה הפחות-שקטה מכולן – שיא ‘עונת ההוריקנים’ באיזור הקריביים. אך גם כאן אין באמת מה לדאוג – לא רק שאיזור הרפובליקה הדומיניקנית נחשב שקט באופן יחסי, אלא שגם התשתיות ברפובליקה הדומיניקנית חזקות ומודרניות. מרבית המלונות באיזור זה מסוגלים להתמודד בקלות עם כל סופה טרופית, קלה או סוערת. במקרה הנדיר של סופה מתקרבת, תקבלו התראה מוקדמת שתספק לכם מספיק זמן כדי להתפנות בנחת ולהנות מן החופשה בתוך המלון.

שיא עונת התיירות האמריקנית, המציפה את האיים הקריביים, מתרחשת במחצית השנייה של דצמבר, עד אמצע ינואר. חופשת חג המולד ממלאת את המלונות ברפובליקה הדומיניקנית ובשאר האיים הקריביים שבאיזור. לכן מוטב לישראלים שלא לנסוע בסוף השנה האזרחית.

למעשה, במונחי עלויות – אמצע דצמבר ועד אמצע אפריל נחשבת לעונה היקרה ביותר בקאריביים. מחירי המלונות והוילות בתקופת דצמבר-אפריל גבוהים ב-20 עד 50 אחוזים משאר חודשי השנה. ספטמבר ואוקטובר הם החודשים השקטים ביותר, ויש לכך חשיבות גדולה להנאה שלכם מן החופים והמסעדות.

האם אתם מוכנים להרפתקה? קחו את חופש סוכות ונצלו אותו בצורה הטובה ביותר, לטיסה ישירה אל האיים הקריביים עם ספיריט הפקות עולם. כיום, זוהי הבחירה האופטימלית.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.