8 ימים, ספארי בשילוב עם טיול ונופש בזנזיבר

מאת: ספיריט הפקות עולם
הצעת מסלול: זנזיבר וספארי בטיול אחד, 4 ימי ספארי בשמורות הטבע היפות והעשירות בעולם: סרנגטי, מכתש נגורונגורו ובאגם מניארה. ביקור בכפר מסאים, ולקינוח 4 לילות במלון מקסים בחופים הקסומים של צפון זנזיבר. כולל 2 ימי טיול בזנזיבר: ספארי דולפינים ו"ספארי בלו" שייט לאיים קטנים לא מאוכלסים לבילוי יומי.

טנגניקה וזנזיבר ואחרי האיחוד – טנזניה, השוכנת לאורך החופים הטרופים של האוקיאנוס ההודי במזרח אפריקה. המולדת של סימבה ופומבה, הר הקלימנגארו והשמורות הגדולות והפראיות ביותר באפריקה והאי זנזיבר, השילוב המדהים של טבע פראי, חיות, ספארי וחופים קסומים. חוויה אפריקאית הנוגעת בכל מה שטנזניה יודעת לתת ב 9 ימים ו 8 לילות.

 

יום 1: ת"א – קילימנגארו:
נחיתה בשדה התעופה הבין לאומי של הקילימנגארו בשעות הצהרים. נתחיל בנסיעה של כ- 3 שעות לביקור בכפר הצמוד לשמורת מניארה. אם יספיק הזמן נצא לספארי רגלי בסמוך לשמורת אגם מניארה. נמשיך לאזור קאראטו לעבר הלודג שלנו לארוחת ערב. לינה בבוגונוויליה.

יום 2: שמורת נגורונגורו וספארי בשמורת הסרנגטי:
בבוקר נצא עם רכבי ספארי מיוחדים עם גג נפתח, שקעי חשמל לטלפונים ניידים ומקרר משקאות. עם הרכבים יהיו מדריכים דוברי אנגלית עם ניסיון רב שנים בהדרכה. הכניסה לשמורת הנגורונגורו היא יער גשם עם עצי שרכים ענקיים עליהם מתנודדים להקות של בבונים, נתיב נסיעה קסום ממנו ניתן לצפות לעבר המכתש. בשמורת הנגורונגורו חיים זה לצד זה שבטי המסאיים וחיות הבר האפריקאיות כולם. אזור הנגורונגורו הוא גם המרכז הרוחני שלהם וכאשר הם נדדו ממדבר סיני לטנזניה הם נעצרו ליד הר הגעש אשר הכריזו עליו כהר האלוהים וזהו זה החליטו להתמקם בנגורונגורו עם עדריהם. (אל מכתש הנגורונגורו נחזור לאחר היומיים הקרובים אותם נבלה בשמורה המפורסמת בעולם, שמורת הסרנגטי. השמורה מתאפיינית במרחבים אדירים בהם ניתן לצפות בכמויות עצומות של עדרים מסוגים שונים. האזור בו נטייל ביומיים הקרובים הוא מרכז הסרנגטי בו ריכוז החתולים הגדולים הגדול בעולם. ארוחת ערב ולינה ב סרנגטי Sopa.

יום 3: סרנגטי
יום שלם של ספארי בשמורת סרנגטי. ארוחת ערב ולינה ב סרנגטי Sopa.

יום 4: מכתש נגורונגורו וביקור בכפר מסאיים:לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לשמורת הטבע המפורסמת בעולם כולו – שמורת הנגורונגורו והמכתש המפורסם. דמיינו את מכתש רמון, ירוק יותר עם אגמים וכל חיות הסוואנה האפריקאית במקום אחד. אך לפני כן, נבקר בכפר מסאיי, נלמד על המורשת, אורחות חייהם, הווי שירים וריקודים ונבקר בבית ספר מקומי. משם נמשיך לספארי במכתש, נראה: עדרי פילים, קרנפים, בופאלו, אריות, צבועים , גאנו, היפוס ולהקות  ציפורים רבות. את ארוחת הצהרים נאכל בקרבת אגם מלא היפופותמים. לקראת השעה 17:30 נסיים את הביקור במכתש ונעלה במעלה השביל המוביל לשער השמורה ונחזור לישון בלודג בו ישנו בלילה הראשון. לינה בלודג בוגונוויליה.

יום 5: טיסת המשך לזנזיבר:
לאחר ארוחת בוקר נצא לשדה התעופה בארושה לטיסת ההמשך לזנזיבר ל 4 ימים מלאים של מנוחה וטיולים. לבחירתכם , בטן גב, גב בטן, על הצד, ספא, מסאז'ים, הליכה על החוף, כדורעף חופים, וספורט ימי. לינה במלון My Blue בחוף הצפוני של זנזיבר על בסיס הכל כלול.

יום 6: ספארי ימי וצפייה בדולפינים, ביקור ביער מונגרובים וצפיה בקופי קולובוס אדומים נדירים:
לאחר ארוחת בוקר נצא לדרום האי, לחוף קיזימקזי, באזור זה ישנן להקות דגים גדולות ומשום כך נמצאים כמעט בדרך קבע להקות דולפינים גדולות הבאות לצוד את הדגים. בזמן המפגש עם הדולפינים אתם מוזמנים לקפוץ למים ולשחות לידם עם מסכה וסנפירים. את ארוחת הצהרים (לא כלול במחיר) נאכל במלון קריסטל הממוקם בחוף Paje. חזרה לבית המלון שלנו אחר הצהרים.

יום 7: ספארי בלו:
שוב לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט בסירת דאו מקומית לביקור באיים קסומים אשר נעלמים בזמן הגאות, נאכל ארוחת צהרים (BBQ) על האי, נשחה ונשנרקל ונפליג עם הסירה בין האיים הקטנים. חזרה למלון בסביבות 18:00

יום 8: בטן גב במלון:
יום מנוחה בבית המלון.

יום 9: זנזיבר – ת"א:
בוקר חופשי בבית המלון, בשעות הצהרים המוקדמות העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לת"א.

 

מתעניינים בזנזיבר או ביעדים נוספים? צרו קשר עם ספיריט.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.