8 ימים, ספארי בשילוב נופש קסום באי פמבה

מאת: ספיריט הפקות עולם
האי הקסום פמבה וספארי בטיול אחד: 3 ימים/2 לילות ספארי פרטי בשמורות הטבע Tarangire, Ngorongoro, ואגם Manyara, ביקור בכפר מסאים ולקינוח 4 לילות במלון יחודי באי פמבה מרשת Constance היוקרתית.

מסלול מומלץ של ספיריט הפקות עולם, מסלול 8 ימים של טיול בספארי בשילוש נופש מרהיב באי פמבה

יום 1: סטון טאון
עם הנחיתה בזנזיבר, העברה לבית המלון בסטון טאון.לאחר מנוחה קצרה יציאה לסיור בעיר עם מדריך מקומי, נשתה משקה על מרפסת מיוחדת המשקיפה מערבה לאוקיאנוס לנמל ולשקיעה. בערב נצא לשוק הלילה המפורסם של העיר בו מציעים מגוון של מאכלים מיוחדים ומשקה מקומי מקני סוכר הנסחטים במקום. לינה במלון Double Tree בסטון טאון.

יום 2: טיסה לארושה וספארי בשמורת Tarangire
לאחר ארוחת בוקר העברה לשדה התעופה והמשך בטיסה לעיר ארושה בצפון טנזניה. בשדה התעופה יחכה לנו רכב ספארי מרווח עם גג נפתח, שקעי טעינה לטלפונים ניידים ומקרר משקאות. המדריכים דוברי אנגלית עם ניסיון רב שנים בהדרכה. נצא לנסיעה של שעה וחצי לשמורת Tarangire, ממלכת הפילים. ספארי בשמורה עד שעות הערב ונסיעה ללודג שלנו. לינה Kilimamoja Lodge.

יום 3: ספארי בשמורת Ngorongoro וביקור בכפר מסאים
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשמורת הטבע והספארי מהמפורסמות בעולם כולו – שמורת Ngorongoro,  דמיינו את מכתש רמון, ירוק יותר ועם אגמי מים וכל חיות הסוואנה האפריקאית במקום אחד. אך לפני הכניסה לשמורה נעלה לנקודת תצפית גבוהה ממנה ניתן לראות את המכתש כולו. בשמורת הנגורונגורו חיים זה לצד זה שבטי המסאיים וחיות הבר האפריקאיות כולם. האזור הוא גם המרכז הרוחני שלהם וכאשר הם נדדו ממדבר סיני לטנזניה הם נעצרו ליד הר הגעש והכריזו עליו כהר האלוהים וזהו זה החליטו להתמקם במקום עם עדריהם. נבקר בכפר מסאיי נלמד על המורשת, אורחות חייהם, הווי שירים וריקודים. משם נרד לספארי במעמקי המכתש, נראה: עדרי פילים, קרנפים, בופאלו, אריות, צבועים , גאנו, היפוס ציפורים ועוד חיות רבות נוספות. את ארוחת הצהרים נאכל בסמוך לאגם מלא היפופותמים. לקראת 17:30  נעלה במעלה המכתש ונחזור ללודג שלנו לארוחת ערב ולינה. לינה Kilimamoja Lodge.

יום 4: ספארי בשמורת אגם Manyara, וטיסה לאי פמבה
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא  ליום ספארי בשמורת Manyara המאופיינת באגם מלוח בו שוהים אלפי פלנינגו וורודים, השמורה מפורסמת אף באריות אשר אוהבים לטפס על עצים מה שלא אופייני לאריות כלל. בשעות הצהרים נסיעה חזרה לשדה התעופה בארושה וטיסה לאי פמבה דרך זנזיבר. עם הנחיתה העברה לבית המלון ל-4 לילות של  נופש לחוף האוקיינוס ההודי.

יום 8: פמבה – ת"א
טיסה לאי פמבה ומשם טיסת המשך לת"א.
מחפשים טיול ספארי, נופש אקזוטי או הרפתקה בחו"ל? צרו קשר עם ספיריט.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.