ספארי בשמורת הסרנגטי בשילוב עם נופש וטיולים בזנזיבר

מאת: ספיריט הפקות עולם
הצעת מסלול: זנזיבר וספארי בטיול אחד, יום בעיר העתיקה של סטון טאון בירת זנזיבר. שלושה ימי ספארי בשמורת הטבע המפורסמת ביותר באפריקה - הסרנגטי. לקינוח, שלושה לילות בבית מלון מפנק בחופים הקסומים של זנזיבר בשילוב עם טיולים יומיים: ספארי בלו שייט לאיים קטנים לא מאוכלסים ליום של בילויים וביקור בכפר מקומי אותנטי.

טנגניקה וזנזיבר ואחרי האיחוד – טנזניה, השוכנת לאורך החופים הטרופים של האוקיאנוס ההודי במזרח אפריקה, המולדת של סימבה ופומבה, קלימנג'רו והשמורות הגדולות והפראיות ביותר באפריקה בה עשרות איים טרופיים והמפורסם שבהם זנזיבר, היא שילוב של טבע פראי כל חיות הספארי שעולות בדמיונכם בשילוב עם חופים קסומים. חוויה אפריקאית הנוגעת בכל מה שטנזניה יודעת לתת ב-8 ימים.

ננחת בזנזיבר  ומשם היישר לעיר העתיקה של בירת זנזיבר סטון טאון נתמקם במלון  שנמצא באחת מסמטאות העיר  ונטייל בסמטאותיה הצרות של העיר, נחווה את חווית השווקים המקומיים ונצא לסיור מודרך בעיר. בערב נבקר בשוק האוכל הססגוני של העיר על חוף הים. ביום השני נטוס לסרנגטי  ונחל בשלושה ימי ספארי מדהימים עם רכב ספארי ומדריך מקצועי ספארי בעקבות הטורפים הגדולים של הסרנגטי ועדרי הגנו הנודדים המפורסמים של הסרנגטי. ביום החמישי נחזור בטיסה לזנזיבר לעוד 4 ימי חופים וטיולים שייט לאיים נעלמים וקסומים וגם בטן גב במלון המדהים לחופי האוקיאנוס ההודי.

ספארי בזנזיבר

תוכנית הטיול

יום 1: סטון טאון  

עם הנחיתה בזנזיבר, העברה לבית המלון בעיר סטון טאון. לאחר מנוחה קצרה נסייר עם מדריך מסמטות העיר, נשתה משקה על מרפסת מיוחדת המשקיפה מערבה לאוקיאנוס לנמל ולשקיעה. בערב נצא לשוק הלילה המפורסם של העיר בו מציעים מגוון של מאכלים מיוחדים ומשקה מקומי מקני סוכר הנסחט במקום (לינה במלון Double Tree By Hilton).

יום 2: טיסה לשמורת הסרנגטי

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת יציאה לשדה התעופה. טיסת קצרה לארושה ומשם טיסת המשך לסרנגטי. נחיתה במרכז הסרנגטי שמסביבנו כבר לפני הנחיתה ניתן לראות את מגוון חיות הבר האפריקאיות. נתחיל את הספארי שלנו בשמורה באמצעות רכב ספארי עם גג נפתח, מקרר למשקאות ושקעי חשמל לטלפונים ניידים. ילוו אותנו מדריכים מקומיים מנוסים דוברי אנגלית. נצא לחצי יום בשמורת הסרנגטי, אחר הצהרים הגעה ללודג שלנו. (לינה בשמורת הסרנגטי – A – Thorn Tree Tent Camp B – Serena Serengeti)

יום 2-3: שמורת הסרנגטי  

ספארי או בשפה המקצועית "גיים דרייב" (Game Drive), כשמו כן הוא…. נהיגה איטית בשמורות הטבע בחיפוש אחר מזלנו לראות את חיות הספארי. שמורת הסרנגטי המפורסמת ביותר בכל אפריקה והעשירה ביותר בחיות היא חלק משמעותי בטיול זה. נבלה יומיים וחצי בשמורה הגדולה בחיפוש אחר עדרי הגאנו הענקיים והמפורסמים של הסרנגטי אשר נודדים מצפון לדרום והפוך לאורך חודשי השנה. באופן מאד קבוע העדרים נמצאים בחודשים מסוימים במקומות הקבועים והנדידה על פי כמות הגשמים והירק. בצמוד לעדרי הגאנו ניתן למצוא את עדרי הזברות אשר אינם מתחרים עם הגאנו על אותו מרעה ומעבר לכך ביחד חושיהם חזקים יותר מול הטורף העיקרי שלהם הנמצא בשפע בסרנגטי – האריות. בחלק ממסלול הספארי שלנו בשמורה נצא לחיפוש אחר החתולים הגדולים: אריות, נמרים, צ'יטות (שנמצאות בעיקר בדרום הרחק מהאריות והנמרים), החיות האחרות שניתן לצפות בהם במהלך הספארי הם הצבועים, פילים, בופאלוס, ומגוון עדרי אנטילופות. (לינה בשמורת הסרנגטי A – Thorn Tree Tent Camp B – Serena Serengeti).

פילים בספארי בזנזיבר

יום 4: סרנגטי – זנזיבר

העברה למנחת המטוסים בשמורה וטיסה ישירה לזנזיבר, עם הנחיתה הערה לבית המלון. (לינה בזנזיבר A – The Hideaway Of Nungwi, B – Ocean Paradise).

יום 5: קצת בטן גב על החוף במלון, לנוח יום אחד ממסע הספארי

לבחירתכם, בטן גב, גב בטן, על הצד, ספא, מסאז, הליכה על החוף, כדורעף חופים, וספורט ימי. (לינה בזנזיבר A – The Hideaway Of Nungwi, B – Ocean Paradise).

יום 7: שייט ספארי לאיי טורקיז מדהימים  לא מאוכלסים לבילוי יומי של שנירקולים בריף וסיורים    

לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט בסירת מפרש דאו מקומית מצוידת במנוע לאיים קסומים אשר בגאות החול הלבן פשוט נעלם ונאלץ לחזור לפני שהאי ייעלם. שנירקולים, צהריים ברביקיו על האי וסיורים עם הסירה בין האיים, ספארי אמיתי. חזרה למלון לקראת ערב. (לינה בזנזיבר A – The Hideaway Of Nungwi, B – Ocean Paradise).

יום 8: זנזיבר – ת"א

העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א. למחירים, פרטים נוספים והצעות נוספות צרו קשר עם ספיריט.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.