כתבות על איי סיישל

טיסה ישירה לגן עדן

כתבות על איי סיישל

כבר מעל 15 שנים שאנו מוציאים טיסות ישירות לסיישל מספר פעמים בשנה. היינו הראשונים לחלום ולהנגיש את היעד המדהים הזה עבורכם. עד היום נסעו איתנו מעל ל-15,000 ישראלים ביותר מ-50 טיסות ישירות ובלעדיות שלנו לאיי סיישל. הניסיון רב השנים איפשר לנו לפתח מומחיות ביעד ואנו שמחים לחלוק אותה איתכם במגוון מאמרים בנושאים שונים: מזג אוויר בסיישל, עונה מומלצת באיי סיישל, אטרקציות בסיישל, טיולים, סיורים ועוד. מגוון כתבות של ספיריט, הראשונים והמומחים בסיישל מזה 15 שנים.

הערכים של Spirit

 • 01

  יצירתיות

  בכל דבר שאנו עושים תמיד נחפש את הזווית השונה, היחודית, המרגשת והמפתיעה, זו שאיש עוד לא חשב עליה - לא אתם, לא הקולגות שלנו ואפילו לא אנחנו.

 • 02

  התשוקה לאקזוטי

  כאלו אנחנו. נמשכים אל הלא-מוכר, המסתורי,הממתין לגילוי. זה מה שגורם לדם בעורקינו לזרום, מסעיר לנו את הדימיון ומעורר בנו את התשוקה ליעד הבא.

 • 03

  איכות ללא פשרות

  יש שיקראו לזה פרפקציוניזם, אנחנו קוראים לזה מחוייבות. מחוייבות להעניק לכם חוויית פרימיום אקסקלוסיבית בכל שלב ושלב בטיול, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט, מהגדול לקטן.

 • 04

  חוויה בהתאמה אישית

  אנו אוהבים אנשים סקרנים ופתוחים, ששואפים לחוות את העולם בדרכם היחודית. אין אתגר שמספק אותנו יותר מלתפור עבורכם את הטיול האולטימטיבי, בהתאם לשאיפות, לחלומות ולצרכים שלכם.